PN-EN ISO 9001:2009 nr 105505/C/1
Rekrutacja - tel. (32) 225 35 12
>> Jesteś w: Strona główna > Kontakt
Notatnik Drukuj PDF
Rozmiar tekstu: A A A

Górnośląska Wyższa Szkoła Pedagogiczna

imienia Kardynała Augusta Hlonda w Mysłowicach

ul. Powstańców 19,

41-400 Mysłowice

tel. (32) 225 35 05, (32) 225 39 30

Dane mapyDane do Mapy ©2014 Google
Dane mapy
Dane do Mapy ©2014 Google
Dane do Mapy ©2014 Google
Mapa
Satelita

JAK DOJECHAĆ

Wpisz skąd chcesz dojechać:
Szukaj dojazdu!

Sekretariat Rektora

tel. (32) 225 39 30

e-mail: rektorat@wsew.edu.pl

 

Rekrutacja

tel. (32) 225 35 12

e-mail: rekrutacja@wsew.edu.pl

 

Dział Nauczania 

tel. (32) 225 35 12

tel. (32) 225 35 05 wew.: 215

e-mail: licencjat@wsew.edu.pl ; magisterskie@wsew.edu.pl

 

Sekretariat Studiów Podyplomowych

tel. (32) 225 35 05 wew.: 215

e-mail: podyplomowe@wsew.edu.pl

 

Biuro Karier i Praktyk Studenckich

tel. (32) 225 35 05 wew.: 300

e-mail: praktyki@wsew.edu.pl

Dział Stypendiów

tel. (32) 225 35 05 wew.: 235

e-mail: stypendia@wsew.edu.pl

Dział Kadr

tel. (32) 225 35 05 wew.: 405

e-mail: kadry@wsew.edu.pl

Dział Płac

tel. (32) 225 35 05 wew.: 312

e-mail: finansowy@wsew.edu.pl

Dyrektor ds. Administracyjnych

tel. (32) 225 35 05 wew.: 311

Sekretariat Kierownika Katedry Pedagogiki

tel. (32) 225 35 05 wew.: 300


Sekretariat Nauki

tel. (32) 225 35 05 wew.: 130

e-mail: sekretariat.nauki@wsew.edu.pl

Wydawnictwo

tel. (32) 225 35 05 wew.: 130

e-mail: wydawnictwo@wsew.edu.pl

Redakcja "Nauczyciel i Szkoła"

tel. (32) 225 39 05 wew.: 130

e-mail: nauczyciel.szkola@wsew.edu.pl

Samorząd Studencki

(32) 225 35 05 wew.: 160

e-mail: samorzad@wsew.edu.pl 

Biblioteka

tel. (32) 225 35 05 wew.: 130

e-mail: biblioteka@wsew.edu.pl

Nr Konta ING Bank Śląski o/Katowice

70 1050 1214 1000 0022 2248 7486

SZYBKI KONTAKT Pokaż / Ukryj

Górnośląska Wyższa Szkoła Pedagogiczna imienia Kardynała Augusta Hlonda w Mysłowicach

ul. Powstańców 19, 41-400 Mysłowice tel: (32) 225 39 05, (32) 225 35 12

+ dodaj
wyczyść/opróżnij notatnik Wyczyść notatnik wydrukuj Drukuj wydrukuj Zamknij