PN-EN ISO 9001:2009 nr 105505/C/1
Rekrutacja - tel. (32) 225 35 12
>> Jesteś w: Strona główna > Kontakt
Notatnik Drukuj PDF
Rozmiar tekstu: A A A

Górnośląska Wyższa Szkoła Pedagogiczna imienia Kardynała Augusta Hlonda w Mysłowicach

ul. Powstańców 19,

41-400 Mysłowice

tel. (32) 225 39 05, (32) 225 35 05

Dane mapyDane do Mapy ©2014 Google
Dane mapy
Dane do Mapy ©2014 Google
Dane do Mapy ©2014 Google
Mapa
Satelita

JAK DOJECHAĆ

Wpisz skąd chcesz dojechać:
Szukaj dojazdu!

Sekretariat Praktyk Studenckich

tel. (32) 225 39 05 wew. 350 

e-mail: praktyki@wsew.edu.pl

Rekrutacja

tel. (32) 225 35 12

e-mail: rekrutacja@wsew.edu.pl

Dział Nauczania 

tel. (32) 225 35 12

tel./fax. (32) 225 35 05 tel. wew. 215 / fax. wew. 120

e-mail: licencjat@wsew.edu.pl ; magisterskie@wsew.edu.pl



 

Dział Uzgodnień (Kwestura)

tel./fax. (32) 225 35 05 wew. 110

e-mail: czesne@wsew.edu.pl

Dział Stypendiów

tel. (32) 225 39 05 wew.: 110

e-mail: stypendia@wsew.edu.pl

Dział Kadr

tel. (32) 225 35 05 wew. 405

e-mail: kadry@wsew.edu.pl

Dział Płac

tel. (32) 225 39 05 wew. 312

e-mail: place@wsew.edu.pl

Sekretariat Studiów Podyplomowych

tel. (32) 225 39 29, 225 35 05 wew. 350

e-mail: podyplomowe@wsew.edu.pl

Sekretariat Rektora

tel. (32) 225 39 30

e-mail: rektorat@wsew.edu.pl

Sekretariat Dyrektora Administracyjnego

tel. (32) 225 39 05 wew. 311

Sekretariat Kierownika Katedry Pedagogiki

tel. (32) 225 35 05 wew. 430


Sekretariat Nauki

tel. (32) 225 39 05 wew.300, 

e-mail: sekretariat.nauki@wsew.edu.pl

Wydawnictwo

tel. (32) 225 39 05 wew. 300

e-mail: wydawnictwo@wsew.edu.pl

Redakcja "Nauczyciel i Szkoła"

tel. (32) 225 39 05 wew. 300

e-mail: nauczyciel.szkola@wsew.edu.pl

Redakcja "Journal of Ecology and Health"

tel. (32) 225 39 05 wew. 300

e-mail: journaleh@wsew.edu.pl

Współpraca międzynarodowa

tel. (32) 225 39 05 wew. 300

e-mail: sekretariat.nauki@wsew.edu.pl

Dział Marketingu

(32) 225 39 30

e-mail: marketing@wsew.edu.pl 

Samorząd Studencki

(32) 225-39-05 we. 160

e-mail: samorzadgornoslaskiejwsp@onet.pl 

Biblioteka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Kardynała Augusta Hlonda

ul. Powstańców 19, 41- 400 Mysłowice tel./fax (32) 225 39 05 wew. 300, wew. 130

email: biblioteka@wsew.edu.pl

Nr Konta ING Bank Śląski o/Katowice 70 1050 1214 1000 0022 2248 7486

Aby rozwinąć podmenu, najedź myszką na znak plusa.

SZYBKI KONTAKT Pokaż / Ukryj

Górnośląska Wyższa Szkoła Pedagogiczna imienia Kardynała Augusta Hlonda w Mysłowicach

ul. Powstańców 19, 41-400 Mysłowice tel: (32) 225 39 05, (32) 225 35 12

+ dodaj
wyczyść/opróżnij notatnik Wyczyść notatnik wydrukuj Drukuj wydrukuj Zamknij